Studio TRICK

 • Identyfikacja wizualna

  logo / druki firmowe / księga znaku / foldery

  Identyfikacja wizualna

  Corporate identity (CI) to podstawowe narzędzie kreowania marki, na które składa się m.in. system identyfikacji wizualnej (SIW). SIW bazuje na znaku firmowym, czyli logo, kolorystyce, typografii. Księga znaku (lub księga identyfikacji wizualnej) może zawierać również podstawowe elementy identyfikacji, takie jak wizytówki, papier firmowy, koperty oraz wszelkie druki firmowe. Spójny, atrakcyjny w odbiorze SIW tworzy wizerunek marki, zwiększa jej rozpoznawalność, pozwala na wyróżnienie się wśród konkurencji.

  + Case study

 • Systemy wystawiennicze

  roll-up / baner / ścianka / stoisko reklamowe

  Systemy wystawiennicze

  Systemy wystawiennicze stosowane są podczas targów i konferencji. W zależności od specyfiki firmy i charakteru wydarzenia pozwalają na wyeksponowanie produktów i zachęcają do kontaktu z przedstawicielami firmy. W skład systemu mogą wchodzić ścianka promocyjna, roll-up’y, banery, stojaki na ulotki. Wykonujemy projekty graficzne elementów takiego systemu, zgodnie z zasadami firmowej identyfikacji wizualnej, a także koordynujemy kompleksowe zamówienia stoisk reklamowych.

  + CASE STUDY

 • Publikacje

  broszury / książki / magazyny

  Publikacje

  Wykonujemy projekty książek, czasopism, magazynów wewnętrznych i innych publikacji. W formie książki mogą być opracowane np. materiały konferencyjne lub szkoleniowe. Oprócz wykonania projektu graficznego i przygotowania do druku oferujemy usługi poligraficzne, w tym doradztwo w doborze parametrów druku. Książka, gazeta lub dowolna broszura przygotowana przez Studio Trick może mieć formę e-booka, który pozwala na publikację on- i offline.

  CASE STUDY +

 • Gadżety reklamowe

  gadżety reklamowe / upominki biznesowe

  Gadzety

  Oferujemy pełny zakres produktów reklamowych – zarówno drobnych gadżetów, jak i ekskluzywnych upominków. Doradzamy również w ich doborze np. odpowiednio do wydarzenia, podczas którego będzie dystrybuowany, grupy odbiorców itd. Współpracujemy ze sprawdzonymi, zaufanymi dostawcami, którzy zapewniają szeroką gamę produktów w konkurencyjnych cenach. Zwracamy szczególną uwagę na jakość produktów.

 • Reklamy

  reklama prasowa / ogłoszenia / plakaty / ulotki

  Plakaty

  Wykonujemy projekty graficzne reklam i ogłoszeń prasowych, plakatów, ulotek, tablic reklamowych, także dla przedsięwzięć współfinansowanych z funduszy europejskich lub środków krajowych. Reklamy dla projektów współfinansowanych muszą być zgodne z księgą znaku i wytycznymi dotyczącymi promocji dla danego programu pomocowego (np. zawierać obowiązkowe logotypy programu, uwzględniać wielkość tablic itp.).

 • S
 • T
 • U
 • D
 • I
 • O

Reklama i promocja

Identyfikacja wizualna, publikacje, reklama prasowa, systemy wystawiennicze, gadżety i promocja

Do każdego projektu podchodzimy kompleksowo. Do zadanych przez klienta celów dobieramy właściwe narzędzia, proponujemy optymalne rozwiązania. Pomagamy w budowie silnej marki. Przygotowujemy materiały reklamowe tak, by budziły zainteresowanie i zaufanie, a jednocześnie na długo zapadały w pamięć odbiorcy. Systemy identyfikacji wizualnej przygotowywane przez nasz zespół pomagają wyróżnić się wśród konkurencji.

Co zyskujesz?

coffe classic studio trick

Sample image

hey@trick.studio

logo wypelnijpl studiotrick

Popularne teraz: Badania CAWI.