Studio TRICK

Wybrani klienci

logo collect consulting
cc studiotrick

Strona firmowa

Dla Collect Consulting SA, firmy świadczącej usługi doradcze i szkoleniowe dla podmiotów sektora publicznego i prywatnego m.in. w obszarze pozyskiwania finansowania z funduszy unijnych i środków krajowych, wykonaliśmy serwis korporacyjny oraz rekrutacyjny, a także formularz kontaktowy dla klientów zainteresowanych dotacjami i fanpage na Facebooku.

Wszystkim stronom i serwisom zapewniamy wsparcie techniczne, na bieżąco są aktualizowane i rozbudowywane, zgodnie z potrzebami Klienta.

cc strona studiotrickcc yourstep studiotrickcc formularze studiotrick

Folder korporacyjny

Folder, jaki opracowaliśmy dla naszego Klienta, nawiązuje stylem do strony internetowej. Jest też spójny z pozostałymi materiałami reklamowymi przygotowanymi dla Collect Consulting. W folderze zaprezentowano główne obszary działalności spółki, ogólną ofertę usług, wybrane projekty doradcze i szkoleniowe zrealizowane w ostatnich latach, jak również inicjatywy i przedsięwzięcia podjęte przez firmę i jej pracowników.

cc folder korporacyjny cc studiotrick

Akcje marketingowe

Współpraca z Collect Consulting obejmuje marketing internetowy. Zrealizowaliśmy kampanie e-mail mających na celu promocję usług firmy oraz organizowanych przez nią eventów. Ponadto wykonaliśmy szereg formularzy kontaktowych i ankiet online.

  • zaproszenie na sniadanie 01
  • zaproszenie na sniadanie 02
  • zaproszenie na sniadanie 03
  • statystyki-email-collect-trick
  • formularz kontaktowy collect trick

Grafiki i wizualizacje

 

Sample image

hey@trick.studio

logo wypelnijpl studiotrick

Popularne teraz: Badania CAWI.