Studio TRICK

 • Strona firmowa (WWW)

  Komunikacja / Promocja / Budowa marki

  Strona internetowa

  Strona internetowa to jedno z podstawowych i zarazem najważniejszych narzędzi komunikacyjnych, jakimi dysponuje przedsiębiorstwo (organizacja, urząd itd.). Stanowi źródło informacji dla otoczenia rynkowego i służy budowie marki. Tutaj zaczyna się również promocja firmy w Internecie. Grafika strony powinna być spójna z systemem identyfikacji wizualnej. Kluczem do sukcesu jest jej atrakcyjność wizualna, funkcjonalność i interaktywność.

  + CASE STUDY

 • Serwis internetowy

  PORTAL / WORTAL / E-SKLEP

  energopomiar www

  Serwis internetowy może być poświęcony jednemu tematowi (wortal tematyczny) lub wielu zagadnieniom, najczęściej w jakiś sposób powiązanym ze sobą. Najbardziej rozbudowaną formą serwisu jest wielotematyczny portal. Można w nim zaoferować użytkownikom wiele różnych funkcjonalności dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi webowych. Serwis internetowy może również pełnić funkcje sprzedażowe.

  Strona projektu Case study

 • Blog osobisty lub firmowy

  KOMUNIKACJA BARDZIEJ BEZPOŚREDNIA

  Labradoodle

  Blog osobisty daje pełne pole do podpisu osobom, które w sieci chcą bez ograniczeń wyrazić swoje zdanie, dzielić się swoją pasją, dokumentować ważne wydarzenia. Blog „prywatny” daje możliwość promowania marki osobistej. Podobne funkcje może spełniać blog firmowy, który skraca dystans między organizacją a jej odbiorcami (klientami). Blog może być elementem „platformy” komunikacyjnej, łączącej media społecznościowe takie jak Twitter, Facebook, Google+.

  Strona projektu

 • Interaktywne publikacje

  Elektroniczne wydawnictwa

  Studio Trick

  Wszelkie, tradycyjne publikacje można przygotować również w formie interaktywnych czasopism lub katalogów, których zawartość będzie przystosowana do wyświetlania na urządzeniach przenośnych. Treści artykułów można wzbogacić o elementy multimedialne, które czytelnik może nie tylko biernie oglądać, ale również wpływać za pomocą gestów na sposób ich prezentacji.

 • E-book

  Flash / HTML / Wersja mobilna

  Studio Trick

  E-book stanowi atrakcyjne, uniwersalne narzędzie, które znajduje zastosowanie do książek, raportów, folderów firmowych, katalogów produktów itd. Jest wygodny do czytania, bez problemu można pobrać dokument w wersji offline lub pdf. E-book może stanowić wsparcie dla papierowych wersji publikacji (w Internecie lub na urządzeniach mobilnych) lub też być ich alternatywą.

  Przykładowy e-book

 • Pozycjonowanie

  SEO / SEM

  Pozycjonowanie

  Bądź
  widoczny

  Pozycjonowanie to jedna z najważniejszych form promocji w Internecie. O pozycjonowaniu należy pomyśleć już na etapie budowy strony lub serwisu internetowego – po to, aby były „przyjazne” / widoczne dla wyszukiwarek internetowych. Proces pozycjonowania strony rozpoczynamy od analizy konkurencji pod kątem wyników wyszukiwania. Kolejnym krokiem jest dobór optymalnych słów kluczowych.

 • Kampanie e-mail

  MAILING REKLAMOWY

  kampanie-email-studio-trick

  E-mail marketing to jedna z najtańszych form promocji internetowej. Przynosi efekty pod warunkiem odpowiedniego doboru grupy docelowej oraz przygotowania – zarówno pod względem treści, jak i strony wizualnej, takiej wiadomości (newslettera), która zachęci adresata do interakcji. Daje duże możliwości personalizacji.

  Przykładowa kampania

 • CAWI

  Computer-Assisted Web Interview

  Pozycjonowanie

  CAWI – to wspomagany komputerowo wywiad przy pomocy strony www – metoda zbierania informacji w ilościowych badaniach rynku i opinii publicznej, w której respondent jest proszony o wypełnienie ankiety w formie elektronicznej [źródło: Wikipedia]. CAWI to metoda pozwalająca na prezentację treści multimedialnych. Do jej zalet zalicza się szybkość badania i niski koszt w porównaniu z metodami tradycyjnymi.

 • Prezentacje multimedialne

  Interaktywne prezentacje / Flash

  Kampanie e-mail

  Prezentacja multimedialna to nowoczesna, atrakcyjna wizualnie forma przedstawienia firmy, produktów i usług, czy też materiałów edukacyjnych i szkoleniowych, która oprócz przykuwających uwagę zdjęć i efektów wizualnych (animacji), może zawierać materiały filmowe i muzykę. Dobrze zrealizowana prezentacja powinna posiadać wygodną dla użytkownika, interaktywną nawigację. Prezentacje mogą być umieszczane w Internecie, dystrybuowane na pendrive’ach lub odtwarzane podczas wystaw targowych, konferencji i szkoleń.

 • Infografiki

  Grafika informacyjna

  Infografika

  Grafika informacyjna polega na ciekawym, a zarazem czytelnym, przejrzystym i przystępnym dla odbiorcy wizualnym przedstawieniu danych i informacji. Zwykle składają się na nią wykresy, rysunki, przekroje, mapy. Infografiki stosowane są zarówno w Internecie, e-book’ach i prezentacjach multimedialnych, jak i tradycyjnych publikacjach (podręcznikach, katalogach, artykułach prasowych).

 • S
 • T
 • U
 • D
 • I
 • O
 • T
 • R
 • I
 • C
 • K

Internet i multimedia

Strony internetowe, blogi, pozycjonowanie, kampanie e-mail, e-book, interaktywne publikacje, cawi, prezentacje, infografiki

Przygotowane przez nas strony internetowe są funkcjonalne, a zarazem efektowne wizualne. Po uruchomieniu strony www klient otrzymuje wsparcie posprzedażowe. Polecamy również dodatkowe narzędzia do promocji serwisów internetowych takie jak: blogi, fanpage, formularze interaktywne, kampanie e-mail, pozycjonowanie, e-book’i i interaktywne publikacje, prezentacje multimedialne.

Co zyskujesz?

box trick

Sample image

hey@trick.studio

logo wypelnijpl studiotrick

Popularne teraz: Badania CAWI.