Studio TRICK

Home Studio współpraca
wspolpraca

Designer

Podejmiemy współpracę z kreatywnymi grafikami z całej Polski. Jeżeli uważasz, że ta propozycja jest skierowana do Ciebie, wyślij nam swoje portfolio. Jeżeli nie masz jeszcze doświadczenia i dopiero zaczynasz przygodę z grafiką, wyślij swoje CV i list motywacyjny, w którym przekonasz nas, dlaczego właśnie Tobie mamy dać szansę na zaistnienie w branży.

Code

Jeżeli jesteś programistą i niestraszne Ci takie pojęcia jak: php, java, html, Joomla, Wordpress itp., koniecznie wyślij nam swoje dane kontaktowe i określ, w jakim zakresie chcesz z nami współpracować.

Copywriter

Zapraszamy do współpracy dziennikarzy i copywriter’ów – nie tylko profesjonalistów, ale także osoby mające „lekkie pióro”. Współpraca będzie polegała na pisaniu i /lub redagowaniu tekstów do serwisów internetowych, na blogi, fanpage, do folderów reklamowych, katalogów produktowych itp. Tematyka artykułów, news’ów i tekstów promocyjnych będzie różnorodna, dlatego koniecznie napisz, jakie dziedziny są Twoją mocną stroną.

Jak aplikować?

Wyślij swoje CV i portfolio prezentujące zrealizowane projekty, a także wszystko, co przekona nas do podjęcia współpracy.

Pliki prześlij na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerska współpraca

Zapraszamy do kontaktu drukarnie, dostawców materiałów reklamowych, gadżetów promocyjnych i upominków biznesowych, agencje eventowe itp. Jesteśmy otwarci na współpracę (również barterową), nowe pomysły i ciekawe projekty.

Wyżej wymienionym firmom proponujemy również różne formy reklamy:

  1. Artykuł sponsorowany lub banner na stronie internetowej Studio TRICK.
  2. Reklama w comiesięcznym newsletterze Studio TRICK.
  3. Czasowa, krótka reklama w stopce wiadomości e-mail wysyłanych z głównego adresu.
  4. Informacja o firmie w dziale „Partnerzy” w ofercie Studio TRICK wysyłanej do klientów.

Kontakt: Paweł Kapczyński, tel. 697 989 072, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.