Studio TRICK

Home Studio pressroom Zaprezentuj .. siebie – profesjonalna strona internetowa kandydata do pracy

Zaprezentuj .. siebie – profesjonalna strona internetowa kandydata do pracy

W dobie ogromnej popularności mediów społecznościowych zarówno pracodawcy, jak i pracownicy szukają odpowiednio: kandydatów oraz miejsca zatrudnienia właśnie w Internecie. Z punktu widzenia firmy poszukującej pracownika liczy się przede wszystkim Facebook. Na profilu FB są jednak prezentowane głównie treści prywatne. Profil zawodowy kandydata sprawdza się raczej w serwisach takich jak krajowy Goldenline, czy też międzynarodowy i coraz bardziej popularny w Polsce LinkedIn. Serwisy te pozwalają na prezentację najważniejszych informacji dotyczących edukacji, historii zatrudnienia oraz posiadanych umiejętności. Sposób przedstawienia tych danych jest jednak ograniczony formularzem narzuconym przez dany serwis. Nieograniczona i dostosowana do wizji osoby poszukującej pracy będzie własna strona internetowa.

cv trickcompl

Zamieszczenie życiorysu w sieci, pod własną domeną, na spersonalizowanej stronie, zgodnej z osobowością i rodzajem wykonywanej pracy, to element budowy osobistej marki. Takie działanie pozwoli na pozytywne odróżnienie się od rzeszy kandydatów i zaistnienie w świadomości pracodawców jako osoba kreatywna, zdeterminowana, zaangażowana i skuteczna.

Korzyści z opisanego wyżej rozwiązania są ogromne, przy – co warto podkreślić – kosztach rejestracji domeny, hostingu i przygotowania strony osiągalnych dla większości osób poszukującej lepszej (czytaj: bardziej satysfakcjonującej, również finansowo) pracy. Zwrot z inwestycji gwarantowany!

Wszystkich zainteresowanych niebanalnym życiorysem online polecamy usługi Studio TRICK.

Już dziś prześlij do nas swoje zdjęcia i CV.

logo wypelnijpl studiotrick

Popularne teraz: Badania CAWI.